среда, 30 января 2019 г.

Районний семінар-практикум учителів історії

 30 січня 2019 року на базі Іскрівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів історії з проблеми «Формування та розвиток компетентної особистості учня шляхом використання хмарних технологій на уроках історії та у позаурочний час». Метою даного методичного заходу було показати слухачам методи та прийоми формування та розвиток компетентної особистості учня шляхом використання хмарних технологій на уроках історії та у позаурочний час в умовах реформування освітньої галузі, охарактеризувати складові її реалізації в освітньому просторі.
Розпочався семінар із зустрічі учасників семінару та екскурсії до Христо-Воздвиженської церкви, яку провів Янишин Валерій Миколайович, завідувач філії, цим самим налаштував учасників на колективну, плідну і результативну роботу.
У теоретичній частині з проблеми «Формування та розвиток компетентної особистості учня шляхом використання хмарних технологій на уроках історії та у позаурочний час» виступив методист РМК Суліма Дмитро Олександрович.
Бондарєва Неля Петрівна, заступник завідувача з навчально-виховної роботи, провела вхідне діагностування за допомогою Google-форми та презентувала досвід роботи вчителя історії Баранько Тетяни Валентинівни.
У ході практичної роботи вчителем історії Баранько Тетяною Валентинівною слухачам був запропонований урок з історії України у 5 класі на тему: "Українське козацтво в народній пам’яті", методичною метою якого було використання сервісуWordArt (хмари слів)для визначення теми уроку, застосування інтерактивних вправ створених в LearningApps та використання сервісу Kachoot для засвоєння знань.
Тетяна Валентинівна презентувала відеофрагменти уроків з історії України у 7 класі на тему: «Утворення Галицько-Волинської держави» методичною метою було використання сервісуWordArtдля створення хмар слів при визначенні теми та застосування прийому «Карта знань» на уроках історії.
А також вчитель презентувала урок історії України у 8 класі на тему: «Практичне заняття.Богдан Хмельницький як політик і людина» методична мета якого єреалізація нових освітніх стандартів шляхом використання технології веб-квест.
В ході семінару з позакласної роботи слухачем МАН секція «Історія» Єфімовою Тетяною, ученицею 9 класу було презентовано науково-дослідницьку роботу на тему: «Історія української ікони»
Члени історико-краєзнавчого гуртка "Мій рідний край" для учасників семінару провели екскурсію в музеї «Бойової слави» та «Історії школи»
Вчителі історії з великим захопленням відвідали майстер–клас на тему: «Робота зGoogle– формами. Створення різних видів тестових завдань».
Адреса блогу районного семінару вчителів історії на базі Іскрівської ЗШ І-ІІІ ступенів:  https://historiseminar.blogspot.com/



Комментариев нет:

Отправить комментарий